Aktualności

Pierwsz gra kontrolna

• autor: PCisewski, 2014-02-06 07:56

W swoim pierwszym sparingu zespół GTS Rusocin zmierzył się na sztucznej nawierzchni w Witominie z Olimpią Osowa.

Na mecz pojechaliśmy bez bramkarza. Dzięki uprzejmości gospodarzy między słupkami w pierwszej połowie stanął Robakowski, w drugiej Wychnowski.

Przez większą część meczu na boisku panowali gospodarze. Przegraliśmy to spotkanie 0:2 (0:2). Bramki traciliśmy po indywidualnych błędach. Swoich sytuacji niestety nie wykorzystaliśmy. Najdogodniejsze mieli Cisewski i Paśko w drugiej połowie spotkania.

Zagraliśmy w składzie: Robakowski (Wychnowski) - Mik, Bendek, Ostaszewski, Kozina - Witowski Damian, Sawczyszyn, Witowski Dariusz, Paśko - Kulwikowski P., Kondek.

Ponad to zagrali: Zawada S., Czajkowski, Cisewski.

Do zespołu po dłuższej przerwie powracają Bendek, Kondek oraz Witowski Dariusz.

Ostaszewski i Sawczyszyn to potencjalne wzmocnienia i miejmy nadzieję, że dołączą do zespołu.